Naruto Romania Forum

Forumul a fost creeat pentru fanii, pentru a putea sa vizionatii episoadele preferate, si pentru a avea un loc pentru a putea vorbi liber despre Naruto

PortalAcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Regulament Ninja World

In jos 
AutorMesaj
Hagoromo Ōtsutsuki
Rikudou Sennin

Puncte de antrenament : 216
Varsta : 19

MesajSubiect: Regulament Ninja World   Mier Oct 30, 2013 12:47 am

Aici avetii toate regurile care trebuie respectate in Ninja World, acestea sunt diferite decat cele de pe restul forumului si nerespectarea lor nu duce la amenzi si avertizmente ci la scaderea numarului de exp a personajului, scaderea numarului de arme (cele puternice sunt luate primele) si a tehnicilor. Regurile nu sunt multe, dar trebuie respectate si daca e cazul se vor adauga si regulii noi de catre moderatorii (aici se vor anunta si moderatorii adaugati si cei scosii) care nu sunt neaparat kage, acum poate fii si un membru care nu e intr-un sat, daca imi trimite PM sa fie moderator si se descurca atunci e acceptat.

Moderatorii actualii: Hagomaro, Daria.violeta, Uchiha Loredan, Minato Namikaze

Avantajul de a fii moderator:

-Potii sa verificii si sa spui ce lipsaste, sau ce mai trebuie de acolo, dar voua nu va poate zice nimeni ce sa facetii

-In lupte moderatorii pot fii arbitrii

-Cand vreti sa obtinetii tehnicii sau echipamnte noi, facetii doar jumatate din antrenament

P.S. cine doareste sa fie moderator sa imi trimita un PM si apoi va fii pus intr-o saptamana de testare si daca reuseste devine moderator si are toate aceste drepturii
Regulament:

1.Trebuie sa vorbitii la persoana I cand e vorba despre voi si nu la persoana a III-a ca doar voi suntetii personajul

2.Nu aveti voie cu mai mult de 3 personaje odata, si daca mor toate atunci cate un personaj odata, dar sper sa fiti grijulii cu personajele sa nu ajungem chiar la asta

3.Un comentariu trebuie sa aiba minim 5 cuvinte, deoarece se foloseste mult descrierea si dialogul oricum nu putetii folosii mai putine

4.Nu avetii voie sa omoratii alte personaje in lupta, decat daca suntetii amandoi deacord cu asta la inceputul meciului, avetii totusii voie sa omoratii adversarii neinarmatii sau cu care nu va luptatii, dar atuncii devenitii criminal si vetii fii dat in urmarile, cu cat omoratii mai multe personaje pe la spate, cu atat pe capul vostru se pune o recompensa mai mare viu sau mort (recompensa se face prin exp decii vetii fii cautat deoarece toti vor exp)

5.Nu avetii voie sa intratii in topic-uri private daaca nu participatii in ele sau sa intratii in cele free daca in titlu scrie sa suntetii exclus

6.Sa nu folositii emoticoane, daca vretii sa va axprimatii mai bine sentimentele putetii sa folositii descrierea

7.Trebuie obligatoriu sa avetii o fisa de personaj, altfel nu putetii posta aici si nu avetii personaj, fisa trebuie completata bine, nu completatii doar putin si sa zicetii ca e bine

8. Ascultatii de moderatorii cand vine vorba de fisa de personaj si ce mai trebuie completat in ea.

Ultima editare efectuata de catre Hagoromo Ōtsutsuki in Joi Oct 31, 2013 11:55 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://naruto-romania-forum.forumz.ro
Daria.Violeta
Mizukage: Terumi Mei
Mizukage: Terumi Mei

Puncte de antrenament : 42
Varsta : 15

MesajSubiect: Re: Regulament Ninja World   Mier Oct 30, 2013 8:38 am

Am citit regulamentul tau... acum ma apuc de restul ....uh
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Regulament Ninja World
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Romania Forum :: RPG :: Ninja World :: Introducere în Ninja World :: Despre Ninja World-
Mergi direct la: